حجت الاسلام والمسلمین شهیم امام جمعه شهرستان: امسال باید غدیر و محرم متفاوتی داشته باشیم و غدیر و محرم در شهرستان جلوه داشته باشد‌

حجت الاسلام والمسلمین شهیم امام جمعه شهرستان: امسال باید غدیر و محرم متفاوتی داشته باشیم و غدیر و محرم در شهرستان جلوه داشته باشد‌.

به گزارش پایگاه خبری نودان آنلاین، شورای هیئات مذهبی شهرستان کوه چنار با حجت الاسلام والمسلمین شهیم امام جمعه شهرستان کوه چنار دیدار کردند.

در ابتدا باقر میرزایی رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان بیان داشت: جهت ادای احترام به مقام شامخ روحانیت و استفاده از رهنمودهای امام جمعه شهرستان خدمت ایشان رسیدیم. ایشان در ادامه گزارشی از تشکیل شورای هیئات مذهبی و هیئت های شهرستان کوه چنار را به امام جمعه شهرستان ارائه دادند. در ادامه دیگر اعضای شورای هیئات مذهبی نقطه نظرات خود را بیان کردند.

حجت الاسلام والمسلمین شهیم امام جمعه شهرستان ضمن‌عرض تبریک به مردم شهرستان بابت تشکیل شورای هیئات مذهبی به منتخبان شورای هیئات مذهبی نیز تبریک گفتند.

ایشان در ادامه اظهار داشت: یکی از نکاتی مهمی که حائز اهمیت است برپایی بیرق اهل بیت(ع) است، اگر انقلاب اسلامی به ثمر رسید و در ۸ سال دفاع مقدس به پیروزی دست پیدا کردیم همه به برکت برپایی بیرق اهل بیت (ع) است، اینکه انسان بداند در زیر کدام بیرق است مهم است، حفظ نظام جمهوری اسلامی از جان امام زمان(عج) هم واجب تر است و این گفته ی امام خمینی (ره) نیز می باشد و این باید در هیئات مذهبی تبیین شود، سر مبارک امام حسین (ع) هم بالای نیزه رفت امام اسلام حفظ شد، امروز مقابله با جمهوری اسلامی به دلیل ماهیت اسلامی این نظام است وگرنه انرژی هسته ای در خیلی از کشورها وجود دارد، شعله ور کردن حرارت عشق به اهل بیت به دست همین شورای هیئات مذهبی است، امسال باید غدیر و محرم متفاوتی داشته باشیم و غدیر و محرم در شهرستان جلوه داشته باشد‌، شور حسینی همراه با شعور حسینی باشد. رنگ و بوی شهر عوض شود و رنگ و بوی حسینی بگیرد، همین که بتوانید خانه و محل کسب مردم رو بیرق و خانه اهل بیت بکنید کاری بزرگی کردید، امام حسین (ع) نگاهش یکرنگی و همه را یکرنگ و متحد می کند، همه را برای امام حسین(ع) و برپایی بیرق امام حسین(ع) یکدل و یکرنگ و متحد کنیم ، باید هیئات خوب و فعالی داشته باشیم، هیئات هفتگی را فعال و تقویت کنید، هیئات طایفه ای را فعال کنید، باب گناه با فعال شدن هیئات بسته می شود، بزرگترین معروف فعال شدن هیئات مذهبی است. کانون مداحان شهرستان را تشکیل بدهید، شناسایی و دیدار با پیرغلامان اهل بیت را در دستور کار قرار دهید. سعی کنید معنویت مان را بالا ببریم.

  • نویسنده : علی دهداری