فرمانداری

تاکید فرماندار کوه‌چنار بر لزوم تسریع در تکیمل طرح های عمرانی راههای حوزه استحفاظی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ڪوه‌چنار، علی علیزاده صبح امروز در دیدار با مدیرڪل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس ضمن تقدیر از خدمات راهداری بابت هماهنگی و پیگیری امور و فعالیت‌های شبانه‌روزی و همچنین همڪاری مستمر و مداوم در بحث نگهداری و ایمن سازی راه‌ها خواستار توجه ویژه به شهرستان ڪوه‌چنار شد.

فرماندار ڪوه‌چنار گزارشی از وضعیت راههای شهرستان ارائه ڪرد و خواستار توجه به راههای شهرستان به عنوان یڪی از زیرساخت های توسعه گردید.

در این دیدار پیرامون مباحث مختلف در زمینه راههای حوزه استحفاظی شهرستان ڪوه‌چنار و لزوم تسریع در تڪیمل طرح های عمرانی در دست اجراء و عملیات راهداری در شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

لڪه گیری سه بلوار ورودی شهر قائمیه، رفوژ وسط محور قائمیه تنگ ابوالحیات و محور نورآباد، مناقصه مجدد پل سه‌راهی حاجی‌آباد غوری، اجرای روڪش آسفالت روستاهایی ڪه از قبل تامین اعتبار شدن و روشنایی بلوار‌های قائمیه به سمت شیراز و نورآباد و برج نوری ورودی‌های روستاها از جمله مباحث مطرح شده در این دیدار بود ڪه مدیر ڪل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس با بررسی و ارزیابی موارد مطرح شده قول پیگیری و مساعدت نسبت به رفع مشڪلات این حوزه را در شهرستان ڪوه‌چنار داد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن