بیشتر برنامه‌ها مجازی برگزار می‌شود علی علیزاده فرماندار کوه‌چنار در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت دهه فجر گفت: دهه فجر امسال و ایام الله پیروزی انقلاب به دلیل بیماری کرونا با محدودیت‌هایی مواجه شده، باید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی منطبق با مصوبات ستاد کرونا باشد. وی تصریح کرد: با رعایت پروتکل های […]

بیشتر برنامه‌ها مجازی برگزار می‌شود

علی علیزاده فرماندار کوه‌چنار در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت دهه فجر گفت: دهه فجر امسال و ایام الله پیروزی انقلاب به دلیل بیماری کرونا با محدودیت‌هایی مواجه شده، باید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی منطبق با مصوبات ستاد کرونا باشد.

وی تصریح کرد: با رعایت پروتکل های بهداشتی برنامه های دهه فجر را به نحو مطلوب انجام داد و از تمامی ابزارها و شیوه ها برای پر رنگ تر کردن برنامه های دهه فجر استفاده کنیم.

فرماندار کوه‌چنار با اشاره به اینکه برنامه ها باید به نشاط سیاسی و اجتماعی مردم بیفزاید، افزود: لازم است برنامه ها بیشتر به سمت فضای مجازی سوق پیدا کند تا با استفاده از ظرفیت فضای مجازی دستاوردهای انقلاب به خوبی تبیین شود.

علیزاده گفت: رویکرد برنامه های دهه فجر ۹۹ به اقتضای نیاز امروز جامعه و همچنین هجمه بدخواهان و معاندین انقلاب و نظام باید در جهت اعتمادآفرینی، امید آفرینی، وحدت و انسجام در جامعه و تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین مردم باشد.

در این نشست حاضرین به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در خصوص زمینه‌سازی برای برگزاری پرشورتر جشن پیروزی انقلاب در سال جاری پرداختند.