سپاه پاسدارنسیاسی
موضوعات داغ

فرمانده سپاه کوه‌چنار: آزادسازی خرمشهر بارزترین جلوه نصرت الهی و محصول مقاومت ملت در برابر استڪبار بود/ برای خرّمشهرهای در پیش رو آمده‌ایم

به گزارش نودان آنلاین به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه مقاومت ڪوهچنار ؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ڪوه‌چنار با تبریڪ سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و روز ملی مقاومت ایثار و پیروزی به محضر فرمانده معظم ڪل قوا، ملت بزرگ ایران، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان و بسیجیان و امت شهید پرور شهرستان ڪوه‌چنار، اظهار داشت : عملیات افتخارآفرین بیت‌المقدس و فتح الفتوح آزاد‌سازی خرمشهر قهرمان از نقاط عطف دوران هشت ساله دفاع مقدس و بارزترین جلوه نصرت الهی می‌باشد.

سرهنگ پاسدار علی امیری، آزادسازی خرمشهر را محصول مقاومت، ایثار و شهادت‌طلبی فرزندان این ملت در مقابل دنیای استڪبار دانست و تاڪید ڪرد: این حماسه درس بزرگ مقاومت و ایستادگی یڪ ملت مصمم محسوب می‌شود ڪه در تاریخ ثبت شد.

وی خاطرنشان ڪرد: عرصه ناتوانی قدرت‌های مادی در مقابل ایمان معنویت و فداڪاری ڪه بذر آن در سوم خرداد سال ۶۱ ڪاشته شد و امروز تبدیل به شجره طیبه‌ای به نام جبهه مقاومت در جهان اسلام شده ڪه اصل آن ثابت و فرع آن تا آسمانها می‌رود و در همه زمان‌ها آماده ثمردهی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ڪوه‌چنار اظهار امیدواری ڪرد در آینده نه چندان دور یڪی از ثمرات تشڪیل این جبهه، آزادی قدس شریف خواهد بود ان‌شا‌الله.

سرهنگ امیری در پایان گفت: به مولا و اماممان اعلام می‌داریم فرزندان سپاهی و بسیجی شما با الگوگیری از روحیه مقاومت و ایثار، خود را برای خرمشهرهایی ڪه در پیش است در گام دوم انقلاب آماده نموده و تا رسیدن به تمدن اسلامی مجاهدت خواهد نمود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن