اورژانس 115حوادث

حادثه مرگبار با ۴ فوتی و مصدوم در محور کازرون-قائمیه

به گزارش نودان آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان اورژانس ۱۱۵ کازرون، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کازرون از حادثه تصادف دو خودرو پژو و وانت نیسان در محور کازرون-قائمیه خبر داد.


بهمن جمشیدی با اعلام این خبر اظهار کرد: طی اولین تماس تلفنی در ساعت ۱۰:۴۸ دقیقه جمعه صبح با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ کازرون مبنی بر تصادف دو خودرو در منطقه حاجی آباد، دو دستگاه آمبولانس اورژانس جاده ای قائمیه و کمارج به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اورژانس کازرون با بیان اینکه این حادثه یک مصدوم و سه فوتی داشت ادامه داد: مصدوم این حادثه پس از انجام اقدامات درمانی اولیه توسط کارشناسان اورژانس به بیمارستان ولیعصر کازرون منتقل شد.


وی اضافه کرد: متاسفانه این حادثه سه فوتی داشت که کارشناسان اعزامی اورژانس پس از حضور در محل، فوت سه نفر از سرنشینان را تایید و تحویل عوامل مربوطه شد.

او همچنین به رانندگان توصیه کرد: اگر افراد دچار حادثه شدند لازم است بلافاصله با اورژانس با شماره ۱۱۵ تماس بگیرند. همچنین لازم است در صورت بروز تصادف پیش از هر کاری خونسردی خود را حفظ کرده، از ازدحام در محل حادثه تصادف بپرهیزند و در صورتی که مصدوم بیهوش است و خطر آتش سوزی و انفجار خودرو وجود ندارد، بیمار را به هیچ وجه جابه جا نکنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن