والیبالیست کوه‌چناری به تیم ملی نوجوانان دعوت شد به گزارش نودان آنلاین ، هیئت والیبال شهرستان کوه‌چنار گفت: مجید حشمتیانفر والیبالیست کوه‌چناری که با قرار دادی یکساله به تیم لیگ برتری شهرداری قزوین پیوسته بود با درخشش در لیگ برتر به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت شد. مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران […]

والیبالیست کوه‌چناری به تیم ملی نوجوانان دعوت شد

به گزارش نودان آنلاین ، هیئت والیبال شهرستان کوه‌چنار گفت: مجید حشمتیانفر والیبالیست کوه‌چناری که با قرار دادی یکساله به تیم لیگ برتری شهرداری قزوین پیوسته بود با درخشش در لیگ برتر به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت شد.

مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران در خصوص برگزاری این مسابقات به میزبانی تهران و گفت: پنج اردو پیش رو داریم که اکنون این اردو‌ها در آکادمی ملی المپیک و فدراسیون والیبال درحال انجام است که از بین نفرات دعوت شده، ۳۵ نفر به تیم ملی دعوت خواهند شد و بعد از آن به طور رسمی کار خود را آغاز می‌کنیم.

مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر جهان ۲۰۲۱ از دوم شهریورماه در تهران آغاز و یازدهم شهریور (۲ سپتامبر) با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید.

وی افزود: ملی پوشان زیر ۱۹ سال پسر ایران در حالی در این مسابقات شرکت می‌کنند که با ۸۲ امتیاز در رتبه پنجم رنکینگ جهان قرار دارند و تیم ملی ایتالیا با ۱۲۲ امتیاز در رده نخست جهان در بخش پسران است.