اجتماعی

مراسم بزرگداشت روز مامایی در بیمارستان قائمیه

به گزارش نودان آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمارستان قائمیه به نقل از “صادق ساسانی پور” به مناسبت گرامیداشت روز جهانی مامایی ، در مراسمی که در بخش زایشگاه بیمارستان قائمیه برگزار گردید ریاست ، مدیریت و مسئولین بیمارستان ضمن عرض تبریک این روز، از زحمات دلسوزانه و ارزشمند کادر مامایی بیمارستان که موجب رضایت مندی بیماران ، گیرندگان خدمت و ارباب رجوع گردیده است قدردانی نمودند.

“صادق ساسانی پور” رئیس بیمارستان قائمیه در این آیین گفت: روز جهانی ماما فرصتی است تا از یکی از سخت کوش ترین اعضای خانواده بزرگ نظام سلامت تجلیل نمود، عزیزانی که ثمره تلاش آنها نوید بخش حیات، نشاط و سلامتی برای خانواده ها بوده است. بی تردید جامعه خدوم مامایی با ارائه صحیح مراقبت‌های مامایی و تلاش مداوم در بهبود آن نقش بالقوه‌ای در کاهش مرگ و میر مادران و نوزادان دارند و به حق می‌توان از آنها بعنوان حامیان دلسوز سلامت زنان، نوزادان و خانواده‌ها یاد کرد.

در حاشیه مراسم، کادر مامائی و تعدادی از مسئولین بیمارستان با تقدیم هدیه از “رویا کاظمی” مسئول بخش زایشگاه تجلیل نمودند. در این مراسم بعد از سخنرانی فرماندار، امام جمعه شهرستان و مسئولین بیمارستان، به مناسبت روز جهانی بهداشت دست از چهارده نفر از پرسنل نمونه در زمینه بهداشت دست با اهدای یک عدد اسپری الکل و شاخه گلی تقدیر شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن