طحان نظیف در گفتگویی که با خبر ۱۴ رسانه ملی داشت، از صحت انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۲ حوزه انتخابیه فارس خبر داد.

طحان نظیف در گفتگویی که با خبر ۱۴ رسانه ملی داشت، از صحت انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۲ حوزه انتخابیه فارس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری‌ نودان آنلاین ، طحان نظیف در گفتگویی که با خبر ۱۴ رسانه ملی داشت، از صحت انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۸۱ حوزه انتخابیه دیگر خبر داد.

طبق این خبر که به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان منتشر می‌شود؛ دکتر هادی طحان‌نظیف عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان در گفتگویی که با خبر ۱۴ رسانه ملی داشت، از صحت انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۸۱ حوزه انتخابیه دیگر خبر داد و گفت: تاکنون صحت انتخابات در ۱۳۳ حوزه انتخابیه توسط شورای نگهبان تایید شده است.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته صحت انتخابات در ۵۲ حوزه انتخابیه اعلام شد، عنوان کرد: بررسی‌ها در مورد سایر حوزه‌های انتخابیه ادامه دارد و زمانی که به جمع‌بندی برسیم، اعلام خواهد شد.

استان فارس:

۱. شیراز و زرقان

۲. آباده، بوانات، خرمبید و سرچهان

۳. نی‌ریز، استهبان و بختگان

۴. اقلید

۵. جهرم و خفر

۶. سپیدان و بیضاء

۷. سروستان، خرامه و کوار

۸. فسا

۹.کازرون و کوه‌چنار

۱۰. لارستان، خنج، گراش، اوز و جویم

۱۱. مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد

۱۲.ممسنی و رستم

به گزارش نودان آنلاین این مصاحبه در حالی مطرح می‌شود که در برخی از حوزه‌های انتخابیه فارس به دلیل اعتراضات متعدد پیش‌بینی می‌شد تا نتایج حوزه‌های انتخابیه مختلف تغییر پیدا کند اما تاکنون به غیر از ۳ حوزه انتخابیه داراب و زرین‌ دشت، فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند و همچنین لامرد و مهر نیز در ۱۲ حوزه انتخاباتی مهر تایید و صحت برگزاری و نتایج زده شد.

بنابراین باید منتظر ماند تا به گفته شورای نگهبان پس از بررسی‌ها صحت انتخابات در سه حوزه باقی‌مانده فارس تایید می‌شود یا اینکه باید شاهد خبرهای دیگر باشیم.

  • نویسنده : محمد دهداری