امام جمعه

امام جمعه کوه‌چنار: نیروهای مومن و پای کار و با برنامه را با انتخاب درست سرکار بیاورید

سید محمدعلی شهیم امام جمعه کوه‌چنار در خطبه امروز نماز جمعه که در مصلی نماز جمعه قائميه برگزار شد با گرامیداشت سالروز رحلت امام(ره)، قیام ۱۵ خرداد و شهادت امام صادق(ع) اظهار داشت : امنیت و آرامش با ثبات کنونی در کشور به برکت خون پاک شهدا است.

ایشان با بیان اینکه طی سالیان گذشته شاهد فتنه‌های زیادی بوده ایم گفتند: در دو قرن گذشته سابقه نداشته علیه نظامی اینقدر برنامه و توطئه بچینند.

خطیب جمعه کوه‌چنار در ادامه با بیان اینکه دشمنان با اختلاف افکنی سعی در ضربه زدن به نظام هستند تصریح کرد: دشمنان امروز نیز به دنبال فتنه‌های جدید هستند.

حجت الاسلام شهیم با بیان اینکه دشمنان سعی در ناامید کردن مردم از انتخابات دارند اظهارداشت: دشمنان ما با همه توان به میدان آمدند تا حضور مردم را در انتخابات کمرنگ نشان دهند و در این مسیر از هیچ گونه اقدامی کوتاهی نمی‌کنند.

خطیب جمعه کوه‌چنار در ادامه گفتند : امروز باید مرد میدان را تشخیص داد و انتخابات آگاهانه و درست می‌تواند بخش زیادی از مشکلات را برطرف کرده و کشور را در مسیر پیشرفت و آبادانی به جلو ببرد.

ایشان با هشدار به یاوه‌گویان صحنه انتخابات گفتند: دشمن بداند مردم دیگر نمی‌گذارند صحنه انتخابات به تشنج کشیده شود و خدشه‌ای به آن وارد شود.

حجت الاسلام شهیم از کاندیداها خواستند از وعده های توخالی به مردم بپرهیزند چرا که مردم با دقت حرکات، وعده ها و شعارهای کاندیداها را رصد می‌کنند.

امام جمعه کوه‌چنار با تاکید براینکه اگر می توانید کاری‌انجام دهید با برنامه بیایید چون امروز ایستادن در مقابل دشمن باید با برنامه باشد افزود: با یک دقت مضاعف نیروهای مومن و پای کار و با برنامه را با انتخاب درست سرکار بیاورید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن