امنیت ؛ نظامی و انتظامیسپاه پاسدارن

نيروي انتظامي و سپاه مكمل يكديگر در ارتقاء امنيت اجتماعي هستند

فرمانده انتظامي “کوه‌چنار” گفت: نيروي انتظامی و سپاه مکمل يكديگر در ارتقاء امنيت اجتماعي هستند .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری نودان آنلاین ، سرهنگ دوم “لطف الله محمدی” در جلسه اي که با حضور سرهنگ پاسدار “امیری” فرمانده نيروي مقاومت بسيج سپاه پاسداران در ستاد فرماندهي برگزار شد، گفت: سپاه و ناجا به عنوان دو نيروي محافظت کننده از نظام و دستاورد‌هاي انقلاب تا پاي جان ايستاده اند.
وي بيان داشت: دستگاه های امنیتی تلاش و جديت روز افزوني در برقراري احساس امنيت و آرامش در شهرستان دارند و در اين راستا نيز از توان و ظرفيت همه دستگاه ها و مردم استفاده مي کنند.
فرمانده انتظامي “کوه‌چنار” تصريح كرد: نيروي انتظامي و سپاه دو نهاد خدمتگذار مردم و مکمل يکديگر هستند و به واسطه همين هماهنگي‌ها مي‌توان از آسیب‌های اجتماعی در جامعه جلوگيري كرد.
سرهنگ “محمدی” افزود : سپاه به عنوان نيرويي افتخار آفرين در سرتاسر ميهن اسلامي است و تلاش‌هاي آنان در پاسداري از ارزش هاي اسلامي، با ارزش و قابل تحسين است.
در ادامه سرهنگ پاسدار “علی امیری” فرمانده نيروي مقاومت بسيج سپاه پاسداران شهرستان کوه چنار ضمن تقدير از فرماندهي و کارکنان انتظامي اين شهرستان در برقراري امنيت مطلوب، بيان داشت : اقتدار، منزلت، امنيت، ايمني، عدالت و نظم و قانون در جامعه مرهون تلاش‌هاي شبانه روزي دستگاه‌های امنیتی است و ما شاهد ارائه يک تصوير شايسته از نیروهای نظامی و انتظامی در نظام مقدس جمهوري اسلامي هستيم و همه مردم گواه تلاش و فداکاري هاي شايسته دستگاه های امنیتی و دعاگوي اين نيروهاي خدوم هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن