امنیت ؛ نظامی و انتظامی

برادر قاتل خود را به پلیس کوه چنار معرفی کرد

فرمانده انتظامی “كوه چنار” گفت: با تلاش مأموران انتظامي اين شهرستان، قاتلي كه به خاطر اختلاف خانوادگی با ضربات چاقو برادر 49 ساله خود را به قتل رسانده بود خود را به پليس معرفی کرد.

سرهنگ دوم “لطف‌اله محمدي” در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در پي وقوع یک فقره درگيري خانوادگی منجر به قتل در يکي از محلات شهر قائمیه، بلافاصله ماموران انتظامي براي بررسي موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسي‌هاي اوليه مشخص شد فردي 51 ساله به علت اختلاف خانوادگی با ضربات چاقو برادر 49 ساله خود را به قتل رسانده و سريعا از محل متواري شده است.

فرمانده انتظامی “كوه چنار” عنوان داشت: با توجه به حساسيت موضوع، رسيدگي به اين پرونده به صورت ويژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و با اقدام به موقع و هوشمندانه، گشت‌های محسوس و نامحسوس، به کارگيري شگردهاي پليسي و تعامل سازنده با خانواده آن، قاتل عرصه را بر خود تنگ دید و مجبور به معرفی خود به پلیس شد.

سرهنگ دوم “محمدي” با بيان اينكه قاتل پس از سير مراحل قانوني روانه زندان شد، گفت: نيروي انتطامي با افرادي که به صورت فردي و يا جمعي اقدام به شرارت و ايجاد ناامني در جامعه كنند، با قاطعیت برخورد مي‌کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن